اپل نام پرچمدار ۲۰۱۸ را «آیفون» نامگذاری می‌کندباشگاه خبرنگاران جوان: طبق پیش‌بینی یک تحلیلگر پژوهشی محصولات فناوری، شرکت اپل نام تجاری پرچمدار ۲۰۱۸ خود را ساده سازی خواهد کرد و نام آن را “آیفون” خواهد گذاشت.

زمان معرفی پرچمداران 2017 اپل، طبق روال همیشگی بسیاری افراد تصور می کردند که نام آن “آیفون 7s” خواهد بود اما اپل با معرفی “آیفون 8” و نشان داد که شیوه نامگذاری گوشی های خود را تغییر داده است.

پس از این که اپل نام سومین پرچمدار خود را “آیفون X” قرار داد، پیش‌بینی ها برای نام آیفون 2018 این شرکت بسیار دشوار شد. به تازگی شخصی به نام “Robert Cihra”، تحلیلگر پژوهشی محصولات فناوری، مدعی شده است که شرکت اپل نام تجاری پرچمدار 2018 خود را ساده سازی خواهد کرد و نام آن را “آیفون” خواهد گذاشت.

البته این نام دور از ذهن نبود چراکه اپل نام آخرین مدل تبلت خود را “آیپد” نامگذاری کرده است. به همین ترتیب پیش‌بینی می شود نام آیفون های 2018 نیز ساده سازی شود.

بنابراین ارزان قیمت ترین گوشی که اپل قرار است امسال معرفی کند و دارای نمایشگر 6.1 است، با نام تجاری “آیفون” وارد بازار خواهد شد. مدل‌های گران‌ قیمت‌ نیز که از نمایشگر OLED برای آن‌ها استفاده شده است، با پسوند X متمایز می‌شود.