ایجاد غرفه‌های ویژه عرضه لوازم التحریر در بازارهای کوثرسعید خاکی در گفت و گو با نیوزنگار جی پی لند اظهارکرد: اختلاف قیمت لوازم التحریر عرضه شده در بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان نسبت به قیمت‌های سطح بازار ۲۰ درصد است.

وی با بیان اینکه تأمین کالاهای باکیفیت و با قیمت مناسب از مهمترین اهداف بازارهای روز کوثر به شمار می رود، افزود: خوشبختانه فرهنگ حمایت از کالاهای ایرانی در بین مردم نهادینه شده و بهره برداران بازارهای کوثر نیز محوریت خرید و تأمین مایحتاج مردم را کالای ایرانی قرار داده اند.

مدیر بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان با اشاره به افتتاح چهاردهمین بازار روز کوثر در بلوار شفق، خاطرنشان کرد: پانزدهمین بازار کوثر نیز در مجموعه شهید کشوری و کوثر شماره ۱۶ در منطقه ۱۵ شهرداری (خوراسگان) در حال ساخت است.

وی تاکید کرد: تنوع کالا، کاهش قیمت، کاهش آلودگی هوا، حذف واسطه‌های غیرضروری، کمک در بهبود ترافیک شهری و کاهش سفرهای درون شهری از مزایای فروشگاههای شهرداری اصفهان به شمار می‌رود.

خاکی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد کالاهای موجود در بازارهای کوثر ایرانی است، گفت: در فاکتورهای بازار کوثر گزارش خرید کالای ایرانی و خارجی به خریداران داده می‌شود.