بازار روز کوثر ۱۴ به زودی افتتاح می ‌شودبه گزارش جی پی لند و به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، محمد مجیری با بیان اینکه عملیات اجرایی بازار روز کوثر ۱۴ به پایان رسیده است، اظهار کرد: عملیات عمرانی بازار روز تکمیل و در حال حاضر تجهیز بازار در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه احداث این بازار عید سعید قربان به بهره برداری خواهد رسید، افزود: بازار روز کوثر ۱۴ در فضایی با عرصه ۲۷۷۰ مترمربع و مساحت ۴۷۰۰ مترمربع  اجرایی شده، همچنین در طبقه زیرین این بازار پارکینگی به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع احداث شده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تاکید کرد: در این بازارها، شهرداری تمام مایحتاج عمومی و سبد کالاهای مورد نیاز خانواده ها را با ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف نسبت به دیگر فروشگاه‌های موجود در شهر عرضه می‌کند.

مجیری ادامه داد: مردم به برند شهرداری اطمینان دارند، از این رو شهرداری باید به عنوان دستگاه خدمت رسان اطمینان مردم را در جهت افزایش کیفیت خدمات ارتقا دهد.

به گزارش جی پی لند، شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در بازارهای روز کوثر شهرداری اصفهان با مراجعه به نماینده سازمان در آن بازار و یا از طریق سامانه ثبت شکایات شهرداری اصفهان به شماره تلفن ۱۳۷، یا واحد شکایات سازمان به شماره ۳۲۶۸۴۴۰۸ و همچنین سامانه پیام کوتاه سازمان به شماره ۳۰۰۰۱۳۹۰۹۰ مسایل و مشکلات را اعلام کرده تا در اسرع وقت پیگیری شود.