برگزاری سلسه نشست‌های چهل چراغ در ایام ماه مبارک رمضان مرتضی رشیدی در گفت و گو با نیوزنگار جی پی لند اظهارکرد: امسال همچون شش دوره گذشته سلسله نشست‌های چهل چراغ با هدف تحکیم بنیان خانواده و ارایه مهارت‌های فردی و اجتماعی در زمینه رشد و ارتقاء شخصیت افراد توسط معاونت اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ایجاد موقعیت‌های شاد و نشاط آور در کنار ارایه جامع مباحث آموزشی رویکرد اجرایی این برنامه خواهد بود، گفت: در دو سال اخیر رویکرد اجرایی این نشست‌ها از ارائه صرف مباحث آموزشی به سمت برگزاری یک ویژه برنامه آموزشی، تفریحی تغییر جهت داده و تلاش بر این بوده تا در هر جلسه در کنار ارایه جامع مباحث با بهترین کیفیت، به ایجاد موقعیت های شاد و نشاط آور نیز پرداخته شود.

معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: در ماه مبارک رمضان سال گذشته بررسی و معرفی چهل روش در راستای افزایش کیفیت زندگی بر مبنای تفاوت‌های شخصیتی و بر اساس موقعیت‌های ویژه در زندگی افراد از موضوعات محوری این نشست‌ها بود.

وی تصریح کرد: با هدف پیمودن ادامه راه و تکمیل مباحث مطرح شده در سال های قبل موضوع محوری نشست‌های امسال «معرفی و شناخت میان برهای زندگی از ده سالگی تا هفتاد سالگی» خواهد بود.

رشیدی اظهارکرد : این سلسله نشست‌ها با دعوت از «محمدرضا عابدی» عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان و «خانم دکتر ایزدی» از اساتید برجسته حوزه خانواده طی ۱۴ روز از تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه لغایت ۱۳ خرداد ماه به میزبانی تالار ادب برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: توزیع کتاب راهنمای این دوره در میان مخاطبان و علاقمندان در طول برگزاری دوره از ویژگی‌های برجسته این دوره از برگزاری سلسله نشست‌های چهل چراغ خواهد بود.