برگزاری نمایشگاه صنایع دستی “منشور عشق” در منطقه ۱۵به گزارش نیوزنگار جی پی لند، حسین امیری، مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان در خصوص برگزاری نمایشگاه “منشور عشق”  اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه رونمایی از چهار اثر فاخر ملی درهنرخاتم و صنایع دستی و تجلیل از هنرمندان این عرصه است.

وی با بیان اینکه در این منطقه حدود ۴۰۰  کارگاه خاتم کاری وجود دارد که در توسعه این هنر نقش بسزایی داشته است، ادامه داد: تلاش شهرداری این است که با اختصاص ۱۴ هکتار زمین، شهرک صنایع دستی و خاتم کاری  را در این منطقه ایجاد کند که این امر نیاز به مشارکت بخش خصوصی، سرمایه گذارها، اتحادیه‌های مربوطه و … دارد.

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان ادامه داد: با حمایت شهرداری منطقه تاکنون بیش از ۲۵۰ برنامه فرهنگی و همچنین نمایشگاه‌های متعدد در حوزه‌های هنری، کارآفرینی، بانوان و… برگزار شده که این حمایت سایر دستگاه‌های متولی را نیز می‌طلبد.

امیری با تاکید بر نقش حمایت اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در توسعه فعالیت‌های هنری گفت: مدیریت شهری اصفهان درصدد توسعه فعالیت‌های فرهنگی و ایجاد نشاط و امید برای مردم و تقویت و مشارکت هنرمندان است.

وی به احداث سینما در منطقه ۱۵ اشاره کرد و ادامه داد: ظرف ۴۵ روز آینده سینمای بزرگ منطقه ۱۵ به بهره برداری خواهد رسید.