ترافیک بزرگراه شهید خرازی، موتورسواران را متوقف کردبه گزارش جی پی لند و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- یک‌شنبه ساعت 19:30 –  در خیابان عبدالرزاق به سمت چهارراه تختی و بالعکس، پارک دوبل خودروها رفت و آمد شهروندان را دچار مشکل کرده است.

بر اساس این گزارش، در میدان احمد آباد تردد خودروها به آرامی انجام می‌شود و خوشبختانه نیوزی از تخلفاتی همچون پارک دوبل خودروها نیست، البته چنانچه در این لحظات قصد رفتن به میدان قدس را دارید، بد نیست بدانید که در این میدان گرفتار ترافیک سنگینی خواهید شد، به خصوص در ابتدای خیابان ادیب که ترافیک آن به ابتدای خیابان سروش رسیده است.

هم اکنون مسیر شرق به غرب چهارراه فرایبورگ ترافیک سنگینی مشاهده می شود، اما در میدان ۲۵ آبان تا میدان شهدا رفت و آمد خودروها به آرامی در حال انجام است.

در خیابان کاوه، مقابل پایانه کاوه انواع تخلفات رانندگی از جمله پارک‌های دوبل خودروها، همچنین توقف مسافربرهای شخصی و اتوبوس‌ها، ترافیک زیادی به وجود آورده است.

مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی حوالی پل شهید خودسیانی ترافیک بسیار سنگینی وجود دارد، حجم ترافیک به اندازه‌ای زیاد است که حتی موتورسوارانی که خلاف مقررات وارد بزرگراه شده تا شاید زودتر به مقصد برسند، به حالت توقف کامل درآمده‌اند.

در مسیر غرب به شرق بلوارسعدی حدفاصل بوستان‌سعدی تا پل‌فلزی رفت و آمد خودروها به سختی انجام می‌شود، پل روگذر خیابان امام‌خمینی حدفاصل شهرک امیرکبیر تا میدان‌جمهوری اسلامی رفت و آمد خودروها به سختی انجام می‌شود.

در زیرگذر شهید لاوی نیز با توجه به اینکه خودروها بدون هیچ تقاطع و مانعی از اتوبان شهید همت وارد می‌شوند، سرعت غیرمجاز زیاد است و همین موضوع در بسیاری از مواقع باعث وقوع تصادفات سنگین می‌شود.