ترافیک سرسام آور است – جی پی لندبه گزارش جی پی لند و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- دوشنبه ساعت ۲۰:۳۰- تردد خودروها در خیابان مطهری مسیر غرب به شرق به سمت شمال پل ابوذر با کندی در جریان است.

بر اساس این گزارش، مسیر جنوب به شمال پل ابوذر ترافیک زیاد است، چراغ راهنمایی و رانندگی در این نقطه به رنگ قرمز است و راکبان پنج دستگاه موتورسیکلت نیز همچون خودروها پشت خط عابرپیاده توقف کرده‌اند.

 بزرگراه شهید خرازی همچون روزهای گذشته در هر دو محور رفت و برگشت وضعیت ترافیکی سرسام‌آوری دارد، در خیابان‌های حاشیه رودخانه زاینده‌رود از جمله شمال پل فردوسی، همچنین مسیر شرق به غرب خیابان کمال‌اسماعیل از شمال پل خواجو تا پل فردوسی و به دنبال آن تا تقاطع پاسداران تراکم خودرویی زیادی مشاهده می‌شود، مسیر برگشت این محور نیز شلوغ است.

خیابان بزرگمهر از تقاطع بلال به سمت تقاطع هشت بهشت ترافیک عبوری با کندی همراه است، خیابان علامه مجلسی حدفاصل میدان قدس تا چهارراه ابن سینا ترافیک بسیار سنگین است.

قدم زدن و پیاده روی تا حد زیادی به حفظ سلامت کمک می‌کند، آنهایی که در ترافیک های سنگین خیابان‌ها گرفتار می‌شوند، همیشه با خودشان می‌گویند: «اگر پیاده روی می کردیم تا الان رسیده بودیم».

در بلوار دانشگاه از سمت میدان آزادی به سمت خیابان توحید تردد خودروها به سختی انجام میشود، حدفاصل توحید تا زیرگذر شهدا غزه مشکل خاصی در رفت وآمد خودروها دیده نمی‌شود.

سه راه هتل پل مسیر حرکت به سمت پل ابوذر ترافیک پر حجم است، اما در چهارباغ بالا ترافیک روان است؛ حدفاصل هتل پل تا پل فردوسی در هر دو مسیر خودروها به آرامی حرکت می‌کنند.

وضعیت رفت و آمد خودروها در چهارراه تختی مسیر حرکت به سمت میدان شهدا تعریف چندانی ندارد، در این مسیر پارک دوبل خودروها ترافیک را سنگین‌تر کرده است.