راه‌اندازی نخستین هایپر ارگانیک کشور در شهرک سلامت اصفهان


رضا هیبتی در گفت و گو با نیوزنگار جی پی لند اظهارکرد: هایپر شهرک سلامت در حال تجهیز است و کالاهای در نظر گرفته شده برای عرضه در مرحله آزمایش قرار دارد تا اصالت کالاها مشخص و مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه با راه‌اندازی هایپر شهرک سلامت دسترسی آسان و مناسب شهروندان به غذای سالم فراهم می‌شود، تصریح کرد: چند ماه پس از فعالیت نخستین هایپر ارگانیک شهرک سلامت، شعبه‌های دیگر آن در سایر نقاط کشور راه اندازی خواهد شد.

مدیر بهره‌برداری شهرک سلامت اصفهان افزود: کلینیک ارولوژی و ناباروری مردان در حال حاضر به مراجعه‌کنندگان سرویس‌دهی می‌کند، همچنین کلینیک زنان و نازایی شهرک سلامت در حال تجهیز است و طی چند روز آینده به بهره برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت داروخانه‌های شهرک سلامت نیز تا چند روز آینده آغاز می‌شود و در این راستا مجوزهای لازم صادر شده است.

هیبتی با بیان اینکه مجموعه شهرک سلامت اصفهان نقطه تلاقی تکنولوژی و درمان، مجموعه‌ای منحصر به فرد و شناخته شده بین المللی در این استان بوده و آماده ارایه خدمات بالینی و سلامتی، آموزش پزشکی و خدمات ویژه درمانی است، گفت: شهرک سلامت در راستای کاهش بار ترافیکی خیابان‌های آمادگاه و شمس‌آبادی،  ارائه خدمات ملی، منطقه‌ای به بیماران داخلی و گردشگران بین‌المللی در حوزه سلامت و درمان و افزایش صنعت توریسم سلامت به اصفهان ساخته شده و بخش‌های مختلف آن در حال راه اندازی است.

وی تاکید کرد: در میان استان‌های مختلف کشور، اصفهان به عنوان یکی از قطب‌های درمانی و گردشگری با ظرفیت‌های متعدد، می‌تواند نقش اثرگذاری در توسعه صنعت گردشگری سلامت در سطح داخل کشور و همچنین خارج به ویژه در کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس به همراه داشته باشد.