شمال پل فردوسی به سمت میدان خواجو مسدود استبه گزارش جی پی لند و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- ‌چهارشنبه ساعت ۱۹- خیابان کمال اسماعیل حدفاصل شمال پل فردوسی به سمت میدان خواجو به دلیل انجام عملیات تعمیرات شبکه فاضلاب مسدود شده و تا اتمام این عملیات عمرانی شهروندان می‌توانند از مسیرهای جایگزین همچون خیابان‌های فردوسی، منوچهری و بلوارآیینه خانه استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، اگر قصد دارید در مسیر میدان ۲۵ آبان به سمت میدان شهدا حرکت کنید، در ترافیک قابل توجهی گرفتار خواهید شد، این در حالی است که در خیابان کاوه روبه روی ترمینال کاوه مسافربرهای شخصی نیز با توقف‌های دوبل مانع از رفت و آمد روان خودروها شده‌اند.

در بلوار دانشگاه حدفاصل توحید تا میدان آزادی تردد خودروها روان است، در میدان آزادی نیز ترافیک چندانی مشاهده نمی‌شود.

از بزرگراه شهید صیاد شیرازی که وارد خیابان جی شوید، حوالی خیابان پروین تا میدان احمد آباد را در ترافیک سنگینی سپری خواهید کرد، اما در خیابان پروین ترافیک وجود ندارد.

در خیابان شمس آبادی حدفاصل خیابان شیخ بهایی تا خیابان عباس آباد پارک دوبل خودروهایی که بیشتر برای مراجعه به مطب پزشکان به این نقطه از شهر سفر کرده‌اند، باعث ایجاد ترافیک شده است.

خیابان علامه مجلسی حدفاصل میدان قدس به سمت چهارراه ابن سینا ترافیک سنگینی دارد، همچنین از میدان قدس به سمت خیابان مدرس ترافیک زیاد و خودروها در یکدیگر قفل شده‌اند.

در مسیر چهارراه شریعتی به سمت خیابان چهارباغ بالا ترافیک روان است، ولی از میدان آزادی به سمت خیابان سعادت آباد تردد خودروها به سختی انجام می‌شود.

از پل مطهری تا خیابان صائب رفت و آمد خودروها به سختی انجام می‌شود، شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی نیز ترافیک سنگین است.