صحبت با موبایل حادثه آفریدبه گزارش جی پی لند و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- دوشنبه ساعت 19:30-  ترافیک در خیابان‌های مرکزی شهر بسیار شلوغ است، از این رو توصیه می‌شود شهروندان برای انجام سفرهای درون شهری بیشتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، ترافیک در خیابان صائب و بهشتی بسیار سنگین است، همچنین شاهد تراکم خودروها در خیابان دانشگاه مسیر شرق به غرب به سمت تقاطع توحید دانشگاه هستیم، همین وضعیت ترافیکی را در خیابان سعادت آباد حدفاصل میدان آزادی تا تقاطع فرایبورگ می‌توان مشاهده کرد.

مسیر شرق به غرب خیابان شیخ‌مفید به سمت خیابان شیخ صدوق ترافیک چندانی ندارد، اما حجم تردد خودروها در مسیر حرکت از سمت میدان ۲۵ آبان تا میدان شهدا زیاد است.

این روزها بسیاری از افراد هنگام رانندگی از تلفن همراه که نقش زیادی در وقوع تصادفات دارد، استفاده می کنند، دقایقی پیش یک دستگاه خودروسواری پراید با یک دستگاه موتورسیکلت در چهارراه هشت بهشت تصادف کرد که علت آن مکالمه راننده پراید با تلفن همراه بود.

مسیرهای منتهی به چهارراه تختی از جمله خیابان‌های مسجد سید و عبدالرزاق ترافیک سرسام آوری دارد، حجم ترددها در خیابان‌های جی و پروین منتهی به تقاطع جی- پروین نیز رو به افزایش است.

در روگذر خیابان امام خمینی مسیر حرکت از سمت میدان استقلال به سمت زیرگذر بزرگراه شهید خرازی ترافیک قابل توجهی مشاهده می‌شود، همچنین در مسیرهای رفت و برگشت خیابان کمال اسماعیل حجم ترددها سنگین است.

در بزرگراه شهید خرازی کندی حرکت خودروها به دلیل ترافیک سنگین همچون روزهای گذشته باعث کلافگی رانندگان شده است.