فال روزانه ۲۲/ ۰۳/ ۱۳۹۷


 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه سه شنبه 22 خرداد 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 22 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! زندگی همیشه ایده ال شما نخواهد بود اما دلیلی ندارد که دست از تلاش بردارید. امسال سال بهتری نسبت به قبل خواهد بود که نتیجه سخت کوشی های خودتان است. اما نباید حمایت های اطرافیان تان را نادیده بگیرید. به زودی تغییراتی در زندگی تان رخ می دهد که اعتماد به نفس تان را بالا خواهد برد. اگر چه برای برخی از خواسته هایتان نه می شنوید اما به سرنوشت اعتماد کنید زیرا اتفاقات بهتری را برایتان رقم خواهد زد. خیال پردازی خوب است اما در این کار افراط نکنید. واقع بین باشید و بیشتر جزییات را زیر نظر بگیرید تا به خطا نروید. سال پیش رو سالی پر از ارتباطات عاشقانه، خلاقیت و خوشبختی برایتان خواهد بود. از آن نهایت لذت را ببرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

بد نیست که امروز با دوستان تان بیشتر در ارتباط باشید. شما فرد محافظه کاری هستید که برای دوستی هایتان حد و مرز قائل می شوید اما بهتر است که امروز انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید. به زودی قلب تان بر عقل تان غالب می شود و تصمیم های احساسی بیشتری می گیرید، اما خیلی در این راه افراط نکنید. تعادل در هر شرایطی بهترین انتخاب است. این روزها حرف های زیادی می شنوید اما تنها به آنچه خود با چشم هایتان دیده اید، اعتماد کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قدرت تلپاتی شما با دیگران به شدت زیاد می شود، به طوری که قبل از بیان کلمه ای، می توانید فکرشان را بخوانید. این کار به شما کمک می کند تا ارتباط بهتری با اطرافیان تان برقرار کنید. سعی کنید زمانی را برای خود خالی بگذارید. شما احتیاج دارید که در مورد زندگی تان بیشتر فکر کنید. تصمیمی که اکنون می گیرید، کل زندگی تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد، بنابراین بی هدف قدم برندارید. در رفت و آمدهایی که با دوستان تان دارید، یکی از نگرانی هایتان برطرف خواهد شد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به خوبی دیگران را درک می کنید، همین باعث می شود که افراد بیشتری به سمت تان جذب شوند. پیشنهادهایی نیز دریافت می کنید که بهتر است قبل از جواب دادن، خوب در موردش فکر کنید. یک قدم اشتباه می تواند شما را تا فرسنگ ها از مسیرتان دور کند. اگر به فکر جلب توجه فرد خاصی هستید، بهتر است که خجالت را کنار بگذارید و صادقانه احساسات تان بیان کنید. اگر دقیقا بگویید که چه در دل تان می گذرد، مطمئن باشید که به مراد دلتان نیز خواهید رسید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

ارتباط با افرادی که تجربه های زیادی در سفر دارند، می تواند اطلاعات خوبی را در مورد سفری که مدت هاست دلتان می خواهد بروید، به شما بدهد. بنابراین این دست و آن دست نکنید، شما برای تغییر حال و هوایتان به این سفر احتیاج دارید. اگر مجرد هستید، به زودی فردی که همیشه در خیال تان تصور می کنید، در مسیر زندگی تان قرار می گیرد و شما روزهای پر از عشقی را تجربه خواهید کرد. در کمک کردن به افرادی که به شما محتاج اند، کوتاهی نکنید. مطمئن باشید که شما نیز روزی به آنها احتیاج پیدا می کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حسی در شما جرقه می زند و متقاعدتان می کند که گذشته تان را دور بریزید. با این زاویه دید امید بیشتری نسبت به آینده پیدا خواهید کرد. اگر چه ذهن شما بسیار درگیر کارتان است اما این روزها شراره های عشق را نیز احساس خواهید کرد. اگر متعهد هستید، قدر شریک زندگی تان را بدانید و او را ساده از خود دور نکنید. هر آنچه در آینده پیش بیاید، نتیجه تلاش های امروزتان خواهد بود. پس تمام سعی خود را برای آنچه می خواهید به دست آورید بکنید، حتی اگر دریایی از موانع پیش رویتان باشد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تمام ارتباط هایی که دارید، از کاری گرفته تا عاطفی، به خوبی پیش خواهد رفت. بنابراین نگران هیچ چیزی نباشید. امروز منطق و احساس تان در تعادل قرار دارند، از این رو می توانید بهترین تصمیمات را بگیرید. از آنجا که در بهترین شرایط خود به سر می برید، از انجام دادن کارهای کم اهمیت خودداری کنید. زمان خوبی برای پیشرفت، به خصوص در زمینه کاری، است. بنابراین از این فرصت استفاده کنید و چون ستاره ای بدرخشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساسات تان بر عقل تان پیشی می گیرد. دوستان و خانواده تان احساس نزدیکی بیشتری به شما پیدا می کنند، از این رو اگر خواسته ای از آنها دارید، بیان کنید. شما فرد دلسوزی هستید، به همین دلیل اطرافیان تان مشکلات شان را مدام با شما در میان می گذارند. اما مراقب باشید که در این راه افراط نکنید. کمک کردن به دیگران تا زمانی که به شما آسیبی نرساند، مشکلی ندارد. اما در غیر این صورت صادقانه به آنها نه بگویید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از راههای نزدیک شدن به دیگران، شناختن جهان شان است. بنابراین اگر می خواهید به فردی نزدیک شوید، سعی کنید که جهان او را دریابید. امروز زمان خوبی برای گشت و گذار با دوستان تان است. بنابراین کمی از کارهایتان را به فردا موکول کنید و به جای آن خوش بگذرانید. نه تنها شما به استراحت احتیاج دارید، بلکه اطرافیان تان نیز به حضور شما محتاجند. اگر به فکر پیشرفت هستید اما راه آن را نمی دانید، بهتر است کمی دیگر هم صبر کنید. شرایط به زودی به نفع شما تغییر خواهد کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بهتر از هر زمان دیگری می توانید برای مشکلاتی که خانواده تان با آنها دست و پنجه نرم می کنند، راه حل بیابید. بنابراین این فرصت را از دست ندهید و به آنها ثابت کنید که حامی شان هستید. این روزها دیگر آنچه مردم فکر می کنند برای شما اهمیتی ندارد، مهم خودتان هستید و بس. این راه خوب است به شرط آنکه نزدیک ترین افراد زندگی تان را از خودتان نرنجانید. امروز تغییرات اساسی را در زندگی تان مشاهده می کنید که غافلگیرتان خواهد کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

از همان صبح که از خواب بیدار می شوید، پر از عشق هستید. از این رو می توانید به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید. این احساس در شیوه نوشتن شما نیز تاثیرگذار است. بنابراین قلم به دست بگیرید و آنچه در ذهن دارید را روی کاغذ بیاورید. بی شک از نتیجه آن به وجد خواهید آمد. همانطور که شما هم می دانید، ظاهر شما در اولین دیدار تاثیر زیادی بر طرف مقابل تان خواهد گذاشت، بنابراین شیک ترین لباس تان را به تن کنید و به سر قرار بروید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فرد منطقی هستید به طوری که دیگران شما را با این خصلت می شناسند اما امروز احساسات تان بر منطق تان پیشی می گیرد. این تغییر نه تنها برای شما ضرری نخواهد داشت، بلکه به نفع تان نیز خواهد بود. شما در ارتباط با دیگران به شدت از این تغییر سود خواهید برد. احساس می کنید که فردی بیش از حد شما را به انجام کاری وادار می کند. بهتر است که همین حالا احساس واقعی تان را نسبت به شرایط بیان کنید و با مشورت او به دنبال راه حل دیگری بگردید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می کنید که روی ابرها راه می روید. این حس خوشبختی به دلیل رابطه ای ست که اخیرا آغاز کرده اید. اما بهتر است که به جای خبالپردازی، کمی هم واقع بین باشید. در کنار خوبی، بدی های طرف مقابل تان را هم ببینید. شما اخیرا کاری را آغاز کرده اید اما مدام هر لحظه ی آن را تحلیل می کنید. دست از این کار بردارید زیرا وقت تلف کردن است و تنها جسارت را از شما می گیرد. پرداختن به جزییات مهم است اما نباید در آن افراط کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen