موتورسیکلت را با وانت بار اشتباه نگیریم!به گزارش جی پی لند و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- ‌پنجشنبه ساعت 21 –  در خیابان هاتف و کوچه مشیر رفت و آمد خودروها به سختی انجام می‌شود، در کوچه مشیر  وضعیت پارک خودروها به قدری نابسامان است که حرکت افراد پیاده نیز به سختی امکان‌پذیر است.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر روی پل‌غدیر رفت و آمد خوردوها به آرامی انجام می‌شود، اما تعداد موتورسیکلت‌سواران که از روی پل‌غدیر به سمت بزرگراه شهید صیاد شیرازی حرکت می‌کنند، زیاد است، این در حالی است که بارها تذکر داده شده تردد موتورسیکلت در بزرگراه‌ها ممنوع است و خطرات زیادی جان موتورسواران را تهدید می‌کند.

در این ساعات خیابان پنج‌رمضان به سمت خیابان مسجد سید ترافیک سنگین است، اما در خیابان مسجدسید تردد خودروها به آرامی انجام می‌شود.

به دلیل وجود محدودیت‌های ترافیکی به دلیل انجام عملیات عمرانی در خیابان میر، رفت وآمدخودروها در این خیابان با کندی انجام می‌شود، در خیابان کمال اسماعیل حدفاصل تقاطع پاسداران تا شمال پل فردوسی ترافیک سنگینی وجود دارد.

اتوبان شهید چمران در این لحظات ترافیک آرامی را تجربه می‌کند، در خیابان بعثت حجم انبوهی از خودروهای عبوری ترافیک سنگینی را ایجاد کرده است، تردد خودروها در مسیر رفت و برگشت خیابان بزرگمهر حدفاصل میدان احمدآباد تا تقاطع خیابان بلال با کندی انجام می‌شود.

بارهای سنگین که به جای وانت بار با استفاده از موتورسیکلت‌ها حمل می‌شود، خطرات بسیار زیادی را برای راکبان و دیگر وسایل نقلیه در حال تردد ایجاد می‌کند؛ توجه داشته باشیم که این بارها همیشه به مقصد نرسیده است.

مسیر شرق به غرب بلوار آیینه خانه حدفاصل خواجو به سمت سی و سه پل ترافیک قابل توجهی دارد، توقف مسافربرهای شخصی و تعدادی از اتوبوس های برون شهری در خیابان کاوه مقابل پایانه مسافربری کاوه باعث کندی حرکت خودروهای عبوری شده است.