وارد بزرگراه شهید خرازی نشوید!به گزارش جی پی لند و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- ‌شنبه ساعت 20- مسیر حاشیه رودخانه زاینده‌رود تردد خودروها بدون مشکل در جریان است، سرعت حرکت خودروها در خیابان توحید آرام است.

 بر اساس این گزارش، در خیابان شیخ‌صدوق مسیر حرکت به سمت ورود به خیابان میر به دلیل انجام فعالیت های عمرانی امکان تردد خودروها وجود ندارد.

در بلوار دانشگاه هر دو مسیر رفت و برگشت رفت وآمد خودروها بدون مشکل انجام می‌شود، تردد خودروها در میدان بزرگمهر نیز روان است.

خیابان کاوه مسیر منتهی به خیابان بهارستان بار ترافیکی بسیار سنگین و مسیر حرکت به سمت پل چمران به دلیل پارک دوبل خودروها پر حجم است.

اگر از خیابان شیخ صدوق وارد خیابان سعادت آباد شوید و قصد حرکت به سمت میدان آزادی را داشته باشید، تمام این مسیر را در ترافیک سنگین گرفتار خواهید شد، مسیر برگشت این محور رفت و آمد روان‌تر است.

خیابان سجاد به سمت چهارراه فرایبورگ ترافیک سرسام‌آوری دارد، روگذر خیابان امام خمینی(ره) مسیر حرکت به سمت میدان جمهوری اسلامی خودروها به آرامی در حال حرکت هستند.

شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی از وجود خودروها اشباع شده و ترافیک سنگینی بر آن حاکم شده است، ترافیک در این بزرگراه باعث توقف کامل خودرو در حوالی خروجی آتشگاه و پل فلزی شده است.

شمال پل ابوذر حدفاصل پل ابوذر تا میدان انقلاب تردد خودروها به خوبی انجام می‌شود، مسیر بین پل ابوذر تا پل فلزی نیز آمد و شد خودروها متعادل است.

خیابان‌های علامه مجلسی، ادیب، عبدالرزاق، حکیم نظامی، شمس‌آبادی و آمادگاه از محورهای بسیار شلوغ این لحظات شهر اصفهان است.