پارک دوبل عادت غلط رانندگان شهربه گزارش جی پی لند و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- چهارشنبه ساعت 19- اگر از پل وحید قصد ورود به بزرگراه شهیدخرازی را داشته باشید، ترافیک سرسام‌آوری را پیش رو خواهید داشت.

بر اساس این گزارش، در اکثر خیابان‌های شهر رفت و آمد نیمه سنگینی مشاهده می‌شود، مسیر حرکت از سمت میدان خواجو تا شمال پل فردوسی رفت و آمدی روان دارد، خیابان فردوسی حدفاصل میدان خواجو تا پل بزرگمهر آمد و شد  قابل توجهی دارد.

حدفاصل پل فلزی تا پل ابوذر مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد، اما تمامی مسیرهای منتهی به چهارراه تختی از جمله خیابان‌های مسجدسید، عبدالرزاق و چهارباغ پایین دچار قفل ترافیک شده است.

بوستان سعدی حدفاصل پل وحید به سمت پل فلزی مشکلی در تردد خودروها دیده نمی‌شود.

هر روز در خیابان‌های عبدالرزاق، شمس‌آبادی، آمادگاه وحکیم نظامی پارک دوبل خودروها و مسدود بودن یک خط مسیر مشاهده می‌شود، گویا این تخلف برای بعضی از رانندگان به عادت تبدیل شده است.

مسیر شرق به غرب خیابان مطهری رفت و آمد خودروها سنگین است، اما در روگذر خیابان امام خمینی(ره) مشکلی  برای تردد وجود ندارد.

در مسیر غرب به شرق خیابان مشتاق اول با توجه به انجام عملیات عمرانی و کمبود عرض خیابان ترافیک بسیار سنگینی مشاده می‌شود.

در خیابان سلمان فارسی میدان بزرگمهر خودروها به کندی حرکت می‌کنند، در خیابان بزرگمهر حدفاصل چهارراه نورباران تا میدان بزرگمهر رانندگان در ترافیک گرفتار شده‌اند.