پیشرفت ۶۵ درصدی احداث پارکینگ اردیبهشتمهین شکرانی در گفت و گو با نیوزنگار جی پی لند اظهارکرد: پارکینگ خیابان اردیبهشت ۳۳  هزار مترمربع مساحت دارد و تعداد ۱۰۵ خودرو را در خود جای می‌دهد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این پارکینگ تاکنون ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: برای احداث این پارکینگ شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان تصریح کرد: طی چند روز گذشته عملیات خاکبرداری فاز سوم این پارکینگ آغاز شده و عملیات آرماتوربندی و اجرای تاسیسات آن در حال انجام است.

وی با اشاره به دیگر پروژه های منطقه یک در سال ۹۷، گفت: در شهریورماه سال جاری عملیات عمرانی بدنه‌سازی مادی فرشادی همچنین کف‌سازی و روان‌سازی ترافیکی «گذر عالم آرا» اجرا می‌شود.

شکرانی از آغاز عملیات احداث کلکتور شرقی- غربی حدفاصل پل وحید تا سی و سه پل نیوز داد و افزود: برای اجرای این پروژه که در شش ماهه دوم امسال کلید می‌خورد، اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی احداث منبع آب در پارک حاشیه زاینده رود با اعتبار یک میلیارد تومان را دیگر پروژه منطقه یک شهرداری اصفهان خواند و گفت: آسفالت معابر منطقه از جمله گذرهای فرعی و تعدادی از خیابان‌های اصلی با اعتباری افزون بر دو و نیم میلیارد تومان در دستور کار است.

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان عملیات احداث مسیر BRT حدفاصل میدان جمهوری تا پل فلزی را یکی دیگر از پروژه‌های این منطقه در سال‌جاری معرفی و اظهارکرد: مناسب‌سازی تقاطع‌های باب الرحمه، طالقانی و طیب نیز که از یک ماه قبل شروع شده، تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا دو هفته آینده به اتمام می‌رسد.

وی ادامه داد: مناسب‌سازی تقاطع طیب به مسجدسید دیگر پروژه منطقه یک در سال ۹۷ است که ۳۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای آن پیش بینی شده و تا ۱۰ روز آینده به اتمام می‌رسد.